Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik ennyire a hajam?

Mitől zsírosodik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Már kamaszkorom óta annyira zsíros a hajam,mintha vizes lenne.Ha beleturok,olyan mintha étolajos lenne.Sosem zselézem a hajam.Nem is balzsamozom.37éves múltam,férfi vagyok,17éves korom óta hullik a hajam,kopaszodom.Jelenleg Nizoral sdampont használok a korpásodásra.De ahogy eddig megfigyeltem bármilyen sampontól ugyan így zsírosodik.Mit lehetne tenni?
2013. ápr. 29. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Alpecin C1 Koffeines Sampon és ugyan ebből a szériából a hajszeszt ajánlom. Nekem csökkentette a hajhullást és a zsírosodást is 2 naponta mostam hajat volt ,hogy naponta mostanra ez lecsökkent heti 2x-re és teljesen vállalhatóan fest a helyzet. Koffein tartalma hajmosást követően 2 perc alatt felszívódik a fejbőrbe, ez fokozza a fejbőr és hajhagymák vérellátását és működését. Egy próbát megér
2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Nizoral jó a korpára, de nálam viszketést okozott, sajnos nekem is eléggé zsírosodik a hajam (igaz, én zselézem), és nem találtam tartós megoldást. Még a head and shoulders nem rossz, de annak utálom a szagát. Csak a gyakori hajmosás vált be, és mindig figyelek arra is, hogy ne fázzon meg a fejem, megszárítom a hajamat. Hát bátyó, így jártunk!
2013. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!