Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj hajra? (lent)

Ricinusolaj hajra? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon száraz a hajam, kicsit jobb lett az elmúlt egy hónapban, de még mindig nagyon száraz.

Dús, göndör hajam volt, nemrég levágattam vállig érőre, és kiritkítattam. Így is gagyin áll. Nem tetszik a formája. Ha összekötöm, tele kell raknom hullámcsattal, mert nem egyforma hosszúságú, és nagyon kicsi a konty. Ha szétengedem, akkor olyan csúnyán néz ki. Se nem göndör, se sima. A frufrum nagyon nem tetszik, mert kicsi, és szálkásított. (Megjegyezném: Rábíztam a hajam a fodrászra..Rossz ötlet volt, de azért sokkal jobb lett, mint volt, de így sem tetszik :( )

Ricinusolaj segítene? Mennyi idő alatt, és mennyit nőne?



2013. ápr. 29. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj nem hajnövesztőszer. Olyan nincs, genetikán múlik a dolog csak. Száraz hajra meg a tejproteines pakolások nagyon jók.
2013. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2013. ápr. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!