Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj vagy a ricinusolaj...

Kókuszolaj vagy a ricinusolaj jobb a hajra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy sok embernek elkezdett hullani a haja a ricinusolajtól.
2013. jan. 16. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
a ricinustól gyorsabban nö, a kókusztól csak szebb lesz.
2013. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Egyiktől sem fog gyorsabban nőni, a hajat a kókuszolaj és argánolaj táplálja a legjobban az összes olaj közül.
2013. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kókuszolaj
2013. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és az mindegy hogy milyen ricinus olajat veszek?


[link] ezt néztem meg ezt:


[link]


vagy ezek nem megfeleloek?

2013. jan. 16. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az, ha bemész a gyógyszertárba és ott veszed a ricinusolajat.
2013. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon lakok és egyszerubb megrendelnem. Csak nem tudom a 2 kozul melyik a jobb.
2013. jan. 16. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi :) Én a 100%-os tisztaságút választanám a helyedben, amit hajra bőrre és masszázsra ajánlanak.
2013. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Megfelelő használat mellett nem hullik a haj tőle! Viszont,hajhullástól szenvedőknek semmiképpen sem szabad olajjal kenni a fejbőrüket,hiszen az olajak kihúzzák a gyenge hagymájú hajszálakat,ergo akinek amúgy is hullik felerősítheti. Ha nincs ilyen problémád,nyugodt szívvel használhatod. Tojássárgájával a legjobb,csuda fényes ezzel a keverékkel a haj! 100 féleképpen próbáltam,de tojással a favorit. 6 óra hosszánál ne hagyd fönt soha a pakolást,4-5 óra alatt bőven kifejti a jótékony hatását! Sokan mondják,hogy lehet olajos,körbetekert fejjel aludni,de ez nagyon nagy butaság,soha ne csinálj ilyet! Létfontosságú az éjjeli anyagcseréhez,hogy a fejbőröd levegőhöz jusson,no meg a hajhagymáknak is! Használj szilikon mentes sampont(Balea 500 ft) és balzsamot,megmondom miért:

A szilikon,bár rövid távon szebbé varázsolja a hajat,többnyire elfedi a hajszál sérüléseit,nagyon kevés tápanyagot enged bejutni a hajszálakba,hajhagymákba. Amikor elkezdesz szilikon mentes termékeket használni,először úgy tűnhet rosszabbodott a hajad állapota,de ha még egy kis időt kihúzol,megfelelő ápolás(ricinusolaj meg is felel a célra) mellett 20x fényesebb,egészségesebb hajkorona köszön vissza rád a tükörből.


Kókuszolajjal nincs tapasztalatom,de minél hamarabb ki szeretném próbálni azt is. :) Mindkettő nagyon szépen ápolja a hajat,akár felváltva is használhatod őket. Arra azért figyelj,hogy ne mindig olajos pakolást tegyél föl a fejbőrre,2 max 3 hetente 1x legalább tegyél fel valami olajmenteset. Natur joghurtot mézzel keverve nagyon ajánlom! :) De pl csak tojás magában is csodákat művel. Fő a változatosság,ezzel a ricinusolaj jótékony hatását is növeled,mivel nem tud úgy hozzászokni a fejbőröd,ergo mindig nagyon jól fog reagálni vele. :)

2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*6 óra hosszánál tovább. Bocsi az esetleges hibákért és a szörnyű megfogalmazásért,elég sietősen írtam le. :)
2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Tök jól összefoglaltad, köszi:))
2013. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!