Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágta már valakinek fodrász...

Vágta már valakinek fodrász gyakornok a haját? Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 09:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Borravalót szokás adni? Mennyit? (Ingyen van amúgy a vágás)
2013. ápr. 29. 09:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem vágta már és igazából szerintem jobb volt, mint a rendes fodrász, mert ők még tényleg azt csinálják, amit mondasz nekik nem szalad el velük a ló és ha azt mondod vágjon 3 centit, akkor nem 20-at fog levágni, mint a fodrász. Én adtam neki borravalót.
2013. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Mennyit adtál?
2013. ápr. 29. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
1500 volt az egész és 2000-et adtam neki.
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, én fodrász tanuló vagyok, és hozzánk sokszor jönnek be vendégek. Mindent ingyen csinálunk, vágást, festést is, a festék is ingyen van, de nálunk nem divat h hagynak borra valót. Ha meg vagy elégedve azzal amit kaptál akkor hagyhatsz 2-300 ft-ot, vagy 500at, amennyi neked belefér, de az is nagy ajándék, hogy ha megigéred a tanulónak, hogy legközelebb is vissza jösz hozzá, hiszen mi annak örülünk, hogy ha minnél több emberen tudjuk gyakorolni a vágást.

Az hogy milyenek a tanulók, tényleg attól függ, hogy kihez kerülsz. Mivel kezdők vagyunk nem merünk még annyit vágni, nálam pl pont ez a baj h nem merek elsőre sokat vágni a hajból, neh aztán mégse tetszen a vendégnek. Ha bent van a tanár és azért látod h nézi a tanulót akkor nem hiszem h nagyon eltudja rontani. A melirozással kell vigyázni, nálunk volt olyan, hogy nem úgy sikerült ahogy akartuk volna, mert a tanár ba...ott nézni , hogy hogy csináljuk :/

2013. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vágták már, iskolában. Pozitív tapasztalatom van.

Volt olyan, hogy nagyon kezdő vágta, tanárral együtt, mármint beosztották, hogy a tanár a jobb oldalt, a diák szimmetrikusan a balt. Nagyon jó lett a végén, nagyon pontosan, szépen lassan csinálták. :)

Meg volt olyan is , hogy önbizalomhiányos srácnak mondtam, hogy nyírjon meg. (egyébként nagyon ügyes volt, csak enm hitt magában, nem is próbált modelleket találni, stb.)

Szegény alig mert belevágni. Derékig érő hajam volt, mondtam neki, nyugodtan vágjon valamit, amit szeretne. Nagyon nagyon jól sikerült, mondjuk úgy remegett szegény az elején. :) de az biztos, hogy hihetetlenül koncentrált.

Én pénzt eddig nem adtam, de azért mert ismerem őket, többször jártam ott, ha a suli közelében vagyok, mindig megkérnek, hogy menjek be, hagy vasalják ki, vagy igazítsanak, vagy tűzzenek, vagy bármit. :) Persze néha szoktam vinni, mondjuk egy-két tábla csokit és azt megesszük közösen, vagy valami ilyesmit.

2013. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A tábla csoki jó ötlet!
2013. ápr. 29. 11:47
 8/10 Rózsa SándorEteleix. válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal!
2013. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egyszer voltam nagyon rég. a csaj nem tudta időre befejezni aztán a tanára megcsinálta nekem egész jó lett . nem kellett fizetni :)
2013. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 OP7-L13 válasza:
általában tényleg jobban koncentrálnak, viszont az a tapasztalatom, hogy nem szabad olyat kérni, hogy "lepj meg", mert abból semmi jó nem sül ki.. legyen egy pontos elérhető cél, amit abszolválni kell, és akkor szerintem is megérdemli azt a táblacsokit
2013. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!