Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki mesélne nekem sikerszto...

Valaki mesélne nekem sikersztorit? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nekem a bőröm annyira nem problémás,igazából vannak pattanásaim,mitesszerből több is akad.Érdekelne,hogy nektek mivel sikerült megszabadulni a bőrproblémátoktól?Mit használtatok,mennyire volt tartós?

2013. ápr. 28. 19:35
 1/4 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok :) Én találtam egy megoldást,ami nagyon jó :) Minden este használj tonikot, és én ez után szoktam a garnier pure 2 vagy 3 az egyben arctisztító krémet használni.


Ezen kívül nem tudom hogy milyen a bőröd, de én szoktam csinálni magamnak házi arcpakolást... Elég undi de hatásos:)



Ha akarod akkor azt is leírom részletesen csak mond meg milyen bőrtípusod van :)

2013. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem normál bőröm van,nem a T-zónában néha zsírosabb,de nem jellemző,és ha igen,akkor se nagyon.Van pár régebbi pattanásnyomom,de nagyon szépen halványulnak.Igazából,ami zavar,azok a mitesszerek.Nincs rengeteg,de az orromon több kicsi fekete mitesszer van,meg mellette is.Az államon is,meg a homlokomon is van pár.És én nagyon szeretném,ha ezek sem lennének.Igazából egy ideje járok kozmetikushoz,mikrodermabráziós csiszolásra,már bejeztem a kezelést,és nagyon szép lett a bőröm a régihez képest.De én nem szeretnék mindig ilyen kezelésre járni,mert drága,és nem tehetem meg,hogy mindig ennyit költsek erre.Szóval szeretném fenntartani a mostani állapotot,és javítani rajta egy kicsit,azzal,hogy a mitesszereim nagy részétől megszabadulok,meg jó lenne a szem alatti sötét táskáktól is megszabadulni.A napi arctisztításom az megvan,reggel,este használok arclemosót,tonikot,krémet.Kíváncsi lennék rá,mivel írtad,hogy tudsz természetes arcmaszkokat,hogy miket használsz,mik váltak be? Szeretnék minél természetesebb dolgokat használni,hisz nem hiányzik a bőrömnek a megterhelés.Amúgy érdekes,de mióta leszoktam az arcom nyomkodásáról,meg használom a zinerit ecsetelőt,egy pattanás nincs rajtam.Lekopogom,mert ez még csak 2 hete van így.De remélem,rendszeres ápolással megmarad ez az állapot,sőt a tanácsaiddal még szebb lesz a bőröm! Ja,és ami még fontos lehet,15 éves vagyok. Előre köszönöm a segítséget!
2013. máj. 5. 19:13
 3/4 anonim válasza:

Én is 15 vagyok, és kb az arcbőrünk is egyforma :)

Ami nekem nagyon bevált Az egy uborkás pakolás mert elég keveset iszok és ez rendbe hozza a bőröm és a szem alatti karikák ellen is jó :)


Amire szükséged lesz:

Uborka

Sárgarépa ( de csak egy kicsi mert a színe miatt befogja az arcod ha sokat teszel)

Banán vagy alma vagy mindkettő

Ha a bőröd száraz akkor egy kis méz, ha zsíros akkor egy kis citrom.



Ezeket összepépesíted és minimum 10 percig fönt hagyod de minél tovább annál jobb :)


Sok szerencsét :)

2013. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy én is nagyon keveset iszok,szóval az uborkás nagyon jó! Mindenféleképpen kipróbálom,remélem nekem is beválik. :-)
2013. máj. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!