Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megőrülök, mit tanácsoltok...

Megőrülök, mit tanácsoltok erre? :-S

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam fodrásznál... Vágott is vagy 15 centit a hajamból mert szörnyen nézett ki a vége... Akkor úgy ahogy szép volt. De most már megint annyira szét töredezett az egész megint le kéne vágni belőle vagy 10 centit és ha így folytatjuk nem marad hajam. :'( Egyszerűen borzasztó ahogy kinéz a hajam, ránézek és legszívesebben elsírnám magam. :-S Már csak copfban hordom annyira szálkás meg száraz meg össze-vissza áll... A vége törött, seprűs és nem tudok vele mit csinálni. Használok hajvégolajat, száraz hajra való sampont és balzsamot... Sose vasalom és nem is szoktam megszárítani se. Néha, úgy egy héten egyszer bekreppelem, akkor sem az egészet, csak pár tincset. De áááhh leírhatatlan, hogy milyen a hajam... :-( Kihúzok egy tincset és szanaszét állnak belőle a szálak meg minden.

Van valaki aki hasonló gonddal küzdött de megjavult neki? Mit csinált vele? Légy szíves írjatok valami hasznos tanácsot, hogy ápoljam, vagy mit kenjek rá?


2009. szept. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne balzsamot használj csak,hanem intenzív hajpakolást is!festett a hajad?
2009. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne kreppeld. A leges-legrosszabb, amit csak tehetsz vele. Még tincseket se.
2009. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Úgy döntöttem, nem érdekel, nem vágatok belőle és hagyom szépen nőni egy darabig. Kb a fenekemig megnőtt, egy idő után nem is tört tovább, utána levágattam és azóta semmi bajom nincs vele.

Az a helyzet, hogy a rendszeres vágatás se olyan jó neki. A hajad rövidebb lesz, de törni ugyanannyit fog.

2009. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kreppeld még heti egyszer se.

Ha lehet ne fogd össze, mert attól csak még jobban törik.Vagy ha mégis összegumizod, akkor használj nagyon puha hajgumit.(Pl. azok a színes szőrmók hajgumik:D)

Most ne vágasd le a hajad, és használj minden hajmosásnál valamilyen tápláló hajpakolást.

Ha vékony tincseket megfogsz és betekersz, akkor egy jó ollóval levághatod a kiálló hajvégeket.Hosszadalmas munka, de hatásos.De mint mondtam, csak jó olót használj, hiszen egy alig-alig vágó ollóv al csak röntasz a helyzeten.

Hajmosások előtt jót tesznek a különböző olajok, ha bekened velük a hajad.

És egyél sok C-vitaminban gazdag ételt, ez belőlről segít, h gyönyörú hajad legyen.:)

Remélem tudtam vmit segíteni.:D

2009. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyél sok C vitamint, plusz E-t. A-t. Lehet, hogy valami belső bajod van, ezért töredezik annyira. Kaphatók ilyen hajerősítő kapszulák is
2009. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajmosás előtt olíva olajjal kend be az egészet, és hagyd rajta fél óráig. Utána mosd meg. Nekem szebb lett tőle a hajam:)
2009. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!