Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni szőkítés téma, nagyon...

Otthoni szőkítés téma, nagyon nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Volt évfolyamtársam megígérte 2x aki fodrász amúgy,hogy leszívatja a hajam, de már 2x le is mondta nem bízok már benne hogy elvállal. Pedig már megvettem mindent, 7-es mélységű hamvasszőke hajfestéket kettő darab 6-os oxit, 2 db szőkítőport.

Most a hajam kopott mahagóni barna, egyszer rákentem szőke hajfestéket hátha világosodik,mondanom se kell csak a töve. Tehát a töve szőkés,utána vöröses, végén barna.

Körülbelül:


[link]


És ilyet szeretnék:


[link]


Azt mondta a csajszi hogy sokan bután nekiesnek 9-es meg 12-es oxival,mikor egy vizezett 6-ossal kíméletes és eredményes ugyanúgy.

Nem tudom hogy értette itthon nem is akarom vizezni.


Akkor amiket szeretnék tőletek kérdezni:

Azt tudom hogy először középen kell kezdeni ahol legtöbb a festékanyag,majd a vége,majd a töve utoljára ez tiszta.

Az nem tiszta hogy ha elkezdem középen és már lejárna a hatóideje és folytatom lépésenként akkor középen nem fog letörni a haj? Nem lesz neki túl sok idő míg minden részen befogja? Mennyi a hatóidő egységenként kb?

És ha kész oké megvagyok,és ott leszek narancssárga fejjel vagy sárgán akkor utána megszárítsam vagy még félig nedves hajra kenjem a festéket?


Fodrászra már így nincs pénzem,festékes cuccok is 3 ezer ft-omba kerültek,évfolyamtársam ingyen megcsinált volna :( Gondolom ezért kerültem a prioritása aljára.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget,tanácsokat!



2013. ápr. 27. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm is magának szőkìtette kb. 1-2hónap alatt érte el a tőkéletes hamvas szőke árnyalatot. Igen sokáig "csirke sárga" és vöröses árnyalatok uralkodtak a hajkoronájában . Az ő módszere a mértékleteségen és kiméletességen alapszik. Kezdésnek kiszökítette a haját ez kezdésnek leszívta a szílva lilás festett haját , majd hamvasító samponnal megmosta amit 20 percig rajta hagyta ezt ezután minden hajmosás után így járt el. 1-2 hét után befestette platina szőkére , majd mikor kezdett megjelenni a lenövés a tövénél ismét jött a festés. Közben az intenzív hamvasitó samponozás. Már egy éve szőke, de az az egyszeri hajszín szívás is annyit rontott a haja állapotán , hogy 20 cmtől elis búcsúzott. Szökítő porral csak óvatosan , lene égesse a hajad.
2013. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen ezért is vettem csak 6-os oxit hozzá,ma beszereztem hamvasítót meg hajvégápolót pluszba, lehet kicsit vizezni is fogom hátha még kíméletesebb.

Holnap csinálom meg barátnőmmel,izgulok :D 14 éves koromba egyszer már szőkítettem magamnak de hát akkor még annyira gyerekhaj az mindent kibír:)

2013. ápr. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!