Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a pattanások...

Mit tudok tenni a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Szerencsére megjött a tavasz és kezd jó idő lenni és szeretnék felvenni kicsit kivágottabb pólókat, csak az a baj, hogy nagyon pattanásos a hátam és eléggé szégyellem:/ Ha tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám eltüntetni azt nagyon megköszönném:) (valami vitamin, kém...stb ami nektek bevált)

2013. ápr. 24. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám volt. Elmentem bőrgyógyászhoz és ő felírt lubexyl-t meg zineryt-et, valamint mondta, hogy vegyek bio cinket. A bio cink amúgy tényleg sokat segít szerintem! Úgyhogy ha nem is tudsz elmenni bőrgyógyászhoz, azt mindenképpen vegyél! Bio boltban 1600 Ft körül van. Napi 1-2 szemet szoktam szedni.
2013. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél rendszeresen, minden nap egy borsónyi élesztőt.Nagyon jól tiszítja a vért.Hatásos!
2013. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kipróbálom mindenképp:)
2013. ápr. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!