Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rajtalehet hagyni egész este...

Rajtalehet hagyni egész este az olívaolajas hajpakolást, vagy ki is hullhat a haj tőle?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy órával ezelőtt tettem a hajamra olívaolajat és reggelig rajtaszeretném hagyni. Lehetséges ez, vagy inkább mossam le?
2013. ápr. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

a párnád érdekében mosd le.

Én hajmosás előtt 1-2 órával szoktam feltenni.

2013. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól nem fog kihullani. Amúgy ez változó,van akinek hullik a haja az olajoktól rendszeres használat mellett, van akinek nem.
2013. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sapkában gondoltam, hogy alszok:DDD

Egyébkén nemrégen (kb 3 héttel ezelőtt) 3 órán keresztül volt a hajamon kókuszolaj és amikor megmostam a hajam elképesztő mennyiség kihullott, viszont nagyon sok babahajam is van, szóval az olajoktól ki is hullik (valamennyi) viszont nő is.

2013. ápr. 23. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben ne aludj benne, eltömíti a fejbőrödet és egy idő után búcsút inthetsz a hajadnak. :S Minden ilyesmi olajfélét le kell mosni pár óra után a hajról.
2013. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na azt hiszem erőt kell venni magamon és lemosni...:s:D
2013. ápr. 23. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Le kell mosni. Egyébként sincs semmi értelme órákig fent hagyni, mert a haj nem egy szivacs, a neki való anyagokat meg 20 perc alatt beszívja. Utána már nincs értelme hogy rajta legyen, főleg hogy a fejbőrre nem is lenne szabad kenni belőle, csak hajvégekre.
2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!