Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a karikás...

Mit lehet tenni a karikás szemek ellen?

Figyelt kérdés
Először is, az a bajom hogy nagyon karikásak a szemeim, voltam orvosnál, és ott megmondták hogy semmi baj nincsen, egyszerűen genetikailag ilyen. Viszont már nagyon zavaró, hogy ha 9 órát is alszom egy nap, napközben akkor is úgy nézek ki, mint aki az egész estéjét a facebookon lógva töltötte..:/ Egy időben a korrektorral próbálkoztam, de sajnos ezzel se sikerült megoldanom a problémát, mert amikor leszedtem, mindig kivörösödött a szemem alatt, és másnapra feldagadt..Pedig sok féle jobbnál jobb minőségű korrektorral próbálkoztam már. Valószínüleg azért is ilyen, mert nagyon vékony ott a bőröm. Viszont nagyon zavar...Mit tudok tenni ellene? Van esetleg olyan krém amivel éjszakára be tudom kenni és használna is eleget? Tapasztalatok? Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 22. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

SEMMIT nem tudsz ellenne tenni!

Semmit,nekem sem használ semmi.

Alapozz ott is,ne korrektoroz,paskoló mozdulatokkal,ne pedig kend.

2013. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 M.Kata ***** válasza:
én is hiába alszom 10 órát kicsit halványabb,de látszik. én két elég olcsó terméket használok, essence habállagú alapozót és korrektorstiftet. a korrektorra teszek egy kis alapozót(a korrektor túl sötét volt) és úgy kenem fel,hogy a korrektor végén ott a habállagú alapozó. nekem ez bevált,mondjuk azért annyira nem is sötétek a karikák,de mindig ott vannak :)
2013. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!