Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Color Schampoo tartós...

Palette Color Schampoo tartós hajszínezővel, ha befestetem a hajamat biztos, hogy ki fog kopni rendesen?

Figyelt kérdés
Vettem 24 hajmosásig tartó hajszínezőt és be szeretném vele festetni a hajamat, de olvastam több helyen is, hogy nem kopik ki, csak lenő, azt viszont nem szeretném, pont azért nem akarom rendes festékkel festeni. Nem lesz csúnya mikor kopik? Nem szeretném megbánni....
2013. ápr. 21. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyet használok. Utoljára március 1.-én volt befestve vele, de élesen látszik a lenövés, nem tudom, hogy kikopna-e teljesen:D
2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fog kikopni,max fakulni
2013. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen színű a hajad és milyen a hajszínező, mert vagy nem kopik ki, lenő, vagy pedig be se fogja (ha világosabb a színező, mint a haj).
2013. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A színező ugyanolyan színű, mint a hajam, csak más árnyalat, de akkor lehet, hogy inkább hagyom, nem szeretnék lenövést....
2013. ápr. 22. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban kikopnak, bár a leírást én úgy módosítanám hogy nem 24 hajmosásig tart, hanem 24 hónapig tart. Az alatt meg bőven lenő.
2013. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja de ha utána számolsz, hogy 2-3 naponta mosol hajat, akkor is 2 hónap, ha 24 hajmosásig tart, akkor nyilván akkor még valamennyire látszik, 2 hónap alatt pedig szép kis lenövést lehet termelni!
2013. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most festettem be gesztenyebarnára a hajam ami vörös lett és nagyon csúnya :( Szerintetek ráfesthetek tartóssal vagy mindenképpen várjam meg amíg kopik egy kicsit? Vagy csak ledobná? Valamit ki kell találnom mert nagyon nem tetszik :S
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!