Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Bejönnek nektek a...

Fiúk! Bejönnek nektek a nagyon hosszú hajú lányok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta hosszú hajam van, derék és csípő között érő. A barátom a nagyon hosszú hajra bukik, úgyhogy amikor három éve összejöttünk, akkor megkért, hogy növesszem meg még hosszabbra. Úgyhogy a kedvéért megnövesztettem a combom közepéig érőre.

Fiúk! Kíváncsi vagyok, hogy Ti mennyire találjátok vonzónak /érdekesnek/izgatónak az ilyen hosszú hajú lányokat, vagy ez a hajhossz már inkább taszít titeket? Amúgy vastag és egészséges hajam van, a vége sincs elvékonyodva vagy töredezve.



2013. ápr. 21. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vonzó igen a rövid haj nekem személy szerint olyan leszbikus be nyomát kelt.De mondjuk egy fenékig érő hajnál nem kell azért már ,h. hosszabb legyen.

20/F

2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
Nekem inkább a hosszúcombúak jönnek be.
2013. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem. Egy hátközépig (vagy maximum derékig, de ez is határeset) érő haj jobban megfog, pláne, ha hullámos.
2013. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a nagyon hosszú.
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Számomra nincs olyan,h túl hosszú!!!!!!

Én nagyon szépnek és izgatónak találom!

Irigylem a barátodat....

2013. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem derék -lapockáig érő jön be de nem zavarna a hosszabb. Rövid hajú lányokat nem bírom.
2013. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fenék közepe és derék közötti az a legjobb főleg ha barna, egyenes
2013. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én hajam fenék alá érő, hullámos, mindenki az mondja, hogy gyönyörű! 16/L.
2013. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon irigylem a barátodat, gyönyörű lehet egy ekkora haj, főleg ha szép dús és egészséges. Hogy konkrétan a kérdésedre is választ adjak, nagyon vonz, és felizgat ha egy lánynak hosszú haja van, ha pedig elég bevállalós, akkor szexuális segédeszközként is nagyon hatásos lehet, tapasztalatból mondom ;) én tudnám értékelni, ha esetleg szingli vagy :) 23/f
2014. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!