Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszok! Mennyi időnként...

Kopaszok! Mennyi időnként vágjátok/borotváljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Ma divat a tarkopaszság. Magam is az vagyok, mert a ritkulást ezzel tudtam a legjobban eltüntetni. Én 4-5 naponta, hetente letolom nullásgéppel, de ismerek olyan srácot, akit még nem láttam másképpen soha, mint "bőrcsupasz" koponyával.

Nekem mindig inkább borostás. Akik egyformán néznek mindig, milyen gyakran tolják le? Illetve érdekes lenne, hogy inkább a nyírás vagy a borotválás az elterjedt?



2013. ápr. 19. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Férjemről tudok nyilatkozni :)

Kopaszodik, így inkább le szokta borotválni az egészet.

Hetente egyszer szokta, először lenyírja hajvágóval, majd leborotválja. Ha nem nyírja le előtte, akkor véresre kaszabolja a fejét, mert a hosszabb hajat nehéz borotválni.

Heti kétszer is vághatná, mert így eléggé megnő egy hét alatt.

2013. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ACAB válasza:
2-3 naponta borotválom.
2013. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!