Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tudnivalók vannak a...

Milyen tudnivalók vannak a szolizás kapcsán?

Figyelt kérdés
Életemben először most szeretnék menni szolizni a legjobb barátnőmmel és mivel ez az 1. alkalom, semmit sem tudunk róla. Gondolom ti már tapasztaltabbak vagytok, szóval tanácsot szeretnék kérni tőletek...Lécci mindent írjatok le, amit fontosnak tartotok (mire figyeljünk, előtte krémezés, mit viseljünk stb...).
2013. ápr. 18. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-nem kell krém, de ne is feküdj bent sokáig

-nem kell semmit viselni

2013. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szal meztelenül? Jah és milyen fajtái vannak a szolinak álló fekvő stb melyik jobb és először csak keveset majd egyre többet? ha 1 szer elmegyek akk utána rendszeresen vissza kell menni? és az baj ha szeplős vagyok az arcomon?
2013. ápr. 18. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Meztelenül, vagy max bugyiban menjél.

Van álló és fekvő, mindegy melyikbe mész. Az álló azért jó, mert nem izzad be a hátad, viszont állni kell, de rövid ideig ki lehet bírni.

Először mindenképp a legrövidebb időre menj, kb 5-6 perc szokott lenni. Ha nem akarsz nagyon barna lenni, csak egy szép színt szeretnél, heti 2-3szor menj 5-6 percekre. De ez függ attól is milyen a bőröd, mennyire barnul könnyen, mennyire érzékeny. A szeplő nem gond én is szeplős vagyok az orromon, arcomon. Szolárium után még jobban előjönnek, de ez olyan, mintha napozás után jönnének elő, természetes jelenség. ha elsőre megpirulnál, addig ne menj újra, míg elmúlik a pirosság.

2013. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még pár dolog. Most nagy divat a csokicső, ma én is kipróbáltam, tényleg jó. A Cafe Love nem tetszett, túl gyenge. Van bent szemüveg, azt vedd fel, vagy ha nem akarod, tartsd csukva a szemed. Solisun is jó, régebben bronzáriumba jártam, az se volt rossz. De a csokicső tűnik a legjobbnak.
2013. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeplős vagy akkor fokozottan ki vagy téve a bőrrák veszélyének, valamint annak hogy leégsz barnulás helyett és ott is szeplős leszel ahol eddig nem voltál. Nos... én nem ajánlanám. Szebb még senki nem lett a szolitól, mivel tönkreteszi a bőrt.
2013. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Micsooodaaaa? meztelenül? ;)))
2013. ápr. 18. 19:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és nem káros_?Anya nem nagyon akarja h menjek mert szerinte bőrrákot okoz...és még napozni sem nagyon hagy...............
2013. ápr. 18. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, meztelenül. Ha túlzásba viszed, az káros. A napozás is lehet káros. Nem vagy véletlenül nagyon fehér bőrű, érzékeny és azért félt anyukád? Hány éves vagy?
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15/L Jah és világosbarna hajam van szeplős az arcom de nem nagyon és olyan közepesnek mondanám a bőröm szal nem is fehér nem is barna
2013. ápr. 18. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem vészes, viszont állítólag 18 éves kor alatt nem szabadna téged beengedni.
2013. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!