Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányadik szolizás után látható...

Hányadik szolizás után látható a barnulás?

Figyelt kérdés
Még életemben nem voltam szoláriumban, de tervezem hogy ellátogatok. Mondhatni fehér a bőröm, viszont szeretnék egy kicsit barnulni, persze nem akarok teljesen csoki lenni. Kb hány alkalom után észlelhető a barnulás?
2013. márc. 23. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
3.-4. Alkalom után már látszik, de legalább 8 percre feküdj be alkalmanként! :)
2013. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hűha, az nem túl sok?:D
2013. márc. 23. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Gép függő. Egy jó minőségű szoliban már akár elsőre, sok helyen a hat a minimum ha érzékeny fehér börű vagy és hajlamos a legégésre ne is menj többre. Első pár alkalommal a legkevesebbre menj. AZtán lehet emelni. lehetőleg csoki csövesbe vagy caffe love szoliba menj.
2013. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a KiwiSun-nál szerzett legelső élményemet mondanám:

Bementem, mert hallottam, hogy jó, s szerettem volna egy kicsit rásegíteni a barnulásra, mert elég fehér a bőröm. A csaj rábeszélt a 2 egységre (2x7 perc), mert szerintem ez nem árt, nem lehet leégni benne.

Mondanom sem kell, hogy utána napokig éreztem, hogy ég a bőröm. Viszont a bugyi vonalánál még fél év múlva is láttam a különbséget/barnulást. Lehet, ha még utána mentem volna párszor, akkor jobb lett volna.

Szóval szerintem 4-5 alkalom biztos kell.

2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is a kiwisunt néztem ki magamnak, az infraszolárium érdekelne leginkább és láttam hogy náluk van, mert hogy elvileg az segít valamennyire eltüntetni a cellulitiszt az meg akad egy kevéske..köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. máj. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!