Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az argán olaj tényleg jó a...

Az argán olaj tényleg jó a hajnak? Főleg a hajvégekre gondolok, hogy rendbehozza-e a töredezett végeket. Ha igen, kb. mennyi idő múlva látható eredménye?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 18:22
 1/7 D'a ***** válasza:
a töredezett hajvéget már csak az olló hozza helyre :) maximum nem lesz töredezett a hajad tőle! :)
2013. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van annak aki előttem válaszolt, a töredezett hajat már nem fogja semmi összetapasztani sajnos. Vágasd le, ami rossz, mert ha azt kenegeted az olajjal, azzal csak az ablakon szórod ki a pénzt, és az argánolaj nem oylan olcsó. Viszont az egészséges hajat tudod vele védeni a töredezéstől. Bár szerintem az olívaolaj is teljesen jó, vagy a kifejezett hajvégápoló olajak, például a kallosnak jó olajai vannak, fodrászkellékesben kapható és nem drága, van 1000 ftos de 600 ftos olaja is és teljesen jó a 601 ftos is, vannak benne természetes olajok: )
2013. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És melyik fajta a jó Kallosból? :-)

Szerintetek a melegollós hajvágás sokkal jobb,mint a sima?

2013. márc. 19. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Krémmániára menj fel, ott beírhatod a keresőbne hogy Kllos, és csomó termék között nézelődhetsz, csomó véleményt láthatsz de még az összetevőiket is: ) Van egy olyan Kallos, aminek iylen hosszú, lekerekített végű az üvege, és lila körök meg szöveg van rajta. 600 ft körül van. Na én azt szeretem nagyon és van benne makadámdió olaj is, édesmandula olaj, meg még valami ... szerintem szupi, a legtöbben nagyon pozitívan nyilatkoznak róla, és olcsó.

Állítólag a melegolló rögtön lezárja a hajvégeket ezért kevésbé töredeznek, de nem tudok nyilatkozni. Szerintem a sima is megfelel, csak ápold utána a hajadat megfelelően: )

2013. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D'a ***** válasza:

Ricinus olajat ajánlom!! :)


[link]

2013. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Ricinusolajat használok ! :-)

2013. márc. 19. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Argán olaj és kókusz olaj jó a hajra, a ricinus pont nem.
2013. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!