Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró vörös pöttyök vannak az...

Apró vörös pöttyök vannak az orromon (és körülötte, de sehol máshol) és ha közelebbről nézem akkor olyan mintha tűvel lennének odaszurkálva, tehát ilyen mélyedéses pontok?

Figyelt kérdés
Vagy 1 éve ilyen eddig nem foglalkoztam vele de elakarom tüntetni mert elég ronda. Először is mi ez és hogyan lehet eltávolítani? 27/f - Itt van kép róla, hogy néz ki körülbelül: [link] - hiába használok szappant, clean and cleart vagy mást, nem akar eltűnni.

2013. ápr. 13. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A pórusok teljesen ki vannak tágulva. Hámlasztással, vagy nagyon spéci pórusösszehúzóval lehet javítani rajta. De előbb KOZMETIKUSNAK KELL kinyomkodnia mindet egyenként!
2013. ápr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdező:

Egy átlagos kozmetikus mennyire lehet jártas a dologban? mindegyik elvállal ilyet, ez a dolguk? (még nem voltam és abban a tudatban vagyok, hogy 99%-ban nők járnak akiknek másféle problémájuk van)

2013. ápr. 13. 01:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én próbáltam kinyomkodni de szerintem nincs bennük semmi, hisz nem duzzadtak egyáltalán.
2013. ápr. 13. 01:48
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj el kozmetikushoz,elég sok fiú megy,mert pattanásos. nyugi nem leszel tőle buz.s :D
2013. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!