Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kipróbálni a hennát,...

Szeretném kipróbálni a hennát, de lenne előtte pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőkés-barna hajam van, decemberben és februárban lett befestve rendes sötétbarna festékkel.

Most viszont szeretném kipróbálni a vörös hennát, de nem az egész hajamra, csak alulra egy-két tincset, ami eltér majd a barnától. Ám ha nem tetszene, akkor visszafesteném barnára úgy mint eddig is, tehát rendes festékkel, mert amúgy is már ott az ideje, hogy újra fessem az egész hajam. Az lenne a kérdésem lényege, hogy ha most be hennázom, jövőhéten pedig rendes festékkel befesteném az egészet, akkor mi történne? befogná? állítólag nagyon sok idő kell hogy elteljen ez a kettő festés között, igaz? mi lesz ha nem várok? eltöredezik, kihullik?


Köszönöm! (elég fontos lenne, még most hétvégén meg szeretném csinálni.)



2013. ápr. 12. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Törni vagy hullani biztos nem fog, maximum nem fogja be teljesen a hennázott részt. Én a kétféle festés között minimum egy hónapot várnék. De vannak blogok, ahol legalább 3 hónapot írnak.
2013. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted rendes festékkel fessem be az alját is? Úgy is olyan lesz, mintha hennáznám?
2013. ápr. 13. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétféle hennával is festettem a hajam, feketével és barnával is! Nagyon szépen befogta mind a kettő, nem kopott egyáltalán hajmosásnál és hetek múlva is szép fénye volt. Ami viszont nem olyan jó, hogy nehezen lehet megszabadulni a hennától. Nem csak a feketétől (attól szinte sehogy sem lehet, leszívatni is többször kell), hanem a barnától is. Sima festék nem nagyon fogja be, hamar lekopik róla és visszajön a hennázott haj színe. Szóval én azt javasolnám, hogy a hajvágeded fest be hennával, egy olyan 3-4 centis sávot, ott megnézed milyen, tetszik-e. Ha nem, akkor egy frissítő hajvégápoló vágással megszabadulsz tőle!

2013. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!