Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennát szeretnék de hogy...

Hennát szeretnék de hogy keverjem ki?

Figyelt kérdés
Vettem hennaport, de nem tudom használni. Mennyit keverjek mivel hhogy szép erős legyen? Meddig hagyjam rajta?

2013. febr. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha hennát használsz akkor utána nagy eséllyel lehet majd hajfesték allergiád sajnos,pedig nagyon szép tud lenni.Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2013. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elős, nem hiszem hogy valakinek a hennától lesz festék allergiája. Az ember BÁRMIRE allergiás lehet, a természetes anyagokra is. Szerintem összekevered azzal, hogy hennázás után 3-6 hónapig nem szabad vegyszeres festékkel festeni, és fordítva. Kérdező ne haragudj, de hogy veszel olyan dolgot amiről semmit sem tudsz?

[link]

2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En henna tetovalasra gondolzam. Volt egy receptem de sajnos az nem jott be....a hajam be van festve mar vele es gyonyoru szep :) tudom hasznalni...
2013. febr. 5. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!