Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha jön az erősebb napsütéses...

Ha jön az erősebb napsütéses idő, akkor miért fakul ki a barna hajam szőkésre?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem, nem festetem a hajamat. Egész télen egyenletes barna, de mikor jön a melegebb idő, akkor a hajam a felétől az aljáig kiszőkül. Alul most arany barnás, olyan, mintha ombre hajam lenne, pedig nem az..Festetni nem szeretném, de érdekelne, hogy másnak is van ilyen "problémája"? És vajon mitől lehet?


Ilyesmi lesz a hajam: [link]


2013. ápr. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiszívja a nap. Ennyi. Szinte mindenkinek van ilyen "problémája", a festett haj sem azért fakul ki jobban nyáron, mert festett, hanem mert a napi kiszívja, mint minden más hajat. Régen nekem is olyan volt a hajam, hogy a vége egyre világosabb volt, ahogy nyáron kiszívta a nap, most hennázva van, amivel gyakran van festve, emiatt nem látszik elütés.
2013. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy mindenkinek fakul a haja, de 2-3 árnyalatot? Ezek szerint igen...
2013. ápr. 12. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiszívja a nap.

Az én világosbarna hajam vége közép szőke szokott lenni nyár végére.

2013. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!