Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kőzépbarna a hajszinem,...

Kőzépbarna a hajszinem, beszeretném festeni, valami hasonló színűre vagy kicsit sötétebbre (de nem feketére). Milyen hajfestéket vegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire számít neked a hajad egészsége,de ha már sötétebbre szeretnéd festeni,minek tennéd vegyi anyagokkal,ha teheted növényivel? Ez annyit takar,hogy nem fog eltörni a hajad,éppen ellenkezőleg, sokkal egészségesebb lesz.


Ezt teheted hennával és indigóval. De,ez macerásabb.


Inkább ajánlom a Khadi termékeket.



Viszont: Ha vegyi festékre akarsz váltani 3 hónapot várnod kell,különben eltörhet a hajad.

Kímélő sampont kell használnod(szilikonmentest). Kerülnöd kell a vegyi anyagokat,mert eltörhet a hajad. Hajlakk,hajzselé,hajhab helyett használj ilyet(én is használom,olcsó,és nagyon jó):

[link]


[link]



Szerintem nagyon megéri növényi festéket használni. Csak jobban oda kell figyelni miket használsz a hajadra.Minél kevesebb vegyi anyag!


Khadi festék használata,színskálával a végén:

[link] Kb 2000 ft 100 gramm.

2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kipróbálom
2013. ápr. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] <<<- csak ajánlani tudom! Trüffel barna :)
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. ápr. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!