Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítésnél azt...

Tartós hajegyenesítésnél azt hallottam hogy csak a Brasil Cacau-val nem káros és szép?

Figyelt kérdés
Találtam egy helyet ahol olcsóbb mint 20.000Ft(félhosszú) csak 12000Ft,de ott valami Holland szerrel csinálják.Ismeri valaki?

#hajegyenesítés #Brasil Cacau #tartós hejegyenesítés
2013. ápr. 10. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a Lisse design-ról hallottam, azt már szinte az egész országban csinálják, ennél olcsóbban.
2013. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fodrászom mindig Brasil Cacau-val csinálja, a többiről nem hallottam még. Illetve azt mondta, hogy van egy olyan fajta, mint a dauer, szóval az elég káros. A brasil nekem eléggé bejött, könnyen kezelhető a hajam és sokáig meg is marad. Nekem 10.000,- forintért szokta megcsinálni, vállig érő hajam van.
2013. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem tudom, olvasod-ezt! A formaldehid miatt, ami egy szúrós szagú, erősen rákkeltő anyag... Egyébként az EU is betiltotta...


Nos nekem azzal csinálta, csak nem szólt, annyit, hogy brazil kakaós... Én meg olvastam, hogy a formaldehideset betiltották, aha...


Szúrta a szemem, a torkom, köhögtem és még másnap is rosszul voltam tőle... Egyébként nekem egy hajmosás után visszaállt, illetve fele hajam kihullott, meg feltört 20 centit...

2021. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, tudom, hogy betiltották. Én mondjuk nem voltam rosszul tőle, a hajam sem hullott ki, de 2014 óta nem csináltattam semmilyen tartós hajegyenesítést, mivel visszamentem dolgozni, így nincs időm fél napokat a fodrásznál tölteni. Max. festetni megyek.
2021. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!