Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok haj ápolási tippeket?...

Tudtok haj ápolási tippeket? (amitől lehetőleg fényes és hosszú legyen)

Figyelt kérdés
ha nem felfogva hanem kiengedve hordom hajam és kifésülöm olyan lesz mint egy afro amerika ember haja..hatalmas nagy és pufi..ezzel már töbször bántottak az osztályba is... olyan neveken h oroszlán...stb.. ezt a szárazsága okozhatja..tudtok vmi ollyat amitől szép fényes hajam lesz?

2013. ápr. 10. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kókuszolaj vált be hajápolásra.

Hajmosás előtt masszírozz a hajhosszba langyos kókuszolajat (mennyiség: hossztól függően), majd 1-2 óra után mosd le.

Nagy szép fényes, hidratált lesz utána a hajad :)

Olívaolajjal is helyettesítheted, az is ugyanezt a célt szolgálja.

2013. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit szeretnél rászánni a kezelésre, de nemrég jött be Magyarországra egy új hajápolási mód, lisse design keratinos hajegyenesítés, írd be google-be, és nézd meg, hogy milyen eredményeket lehet vele elérni
2013. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ajánlanám a kókuszolajat. Vagy ha mesterségesen előállított pakolást szeretnél, akkor a swiss o par argánolajos hajkúrát, vagy mondjuk alverde avokádós hajpakolás. A neten azt írják, hogy havonta 1-szer érdemes használni hajpakolást, de szerintem az kevés. Én heti 2-szer használom és pihe-puha fényes hajam van. A balzsam váltáson is gondolkozz el szerintem, mert a balzsamnak is kell adnia egy tápláltságot, amitől nem szabadna száraznak lennie a hajadnak. Én a Garnier Ultra Doux Provence sárgabarackos és mandulás balzsamot ajánlom. Életem balzsamja. Legalább 5 percig fent kell hagyni a balzsamokat + amíg fent van fésüld ki a hajad.
2013. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm de van vmi háziaz pl én azt olvastam h otthon tojást is meg citromot is lehet rátenni....vmi ilyesmiket? amit nem boltba kell venni..:)
2013. ápr. 10. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ezt akkor :) [link]
2013. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát köszi de ez zsíros hajra van az enyém meg száraz...:( de még lehet kipróbálom:)
2013. ápr. 12. 15:11
 7/9 A kérdező kommentje:
igazábol az ultra doux segített..:) és nem tudjátok honnan tudok kókusz olajat szerezni? :)
2013. ápr. 21. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógynövényboltban tuti kapsz :)
2013. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Herbária üzletben, gyógynövény boltban :)
2013. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!