Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajamra ecetes öblítőt...

Zsíros hajamra ecetes öblítőt szeretnék készíteni, de azt olvastam hogy almaecettel kell. akkor is használ és nem lesz büdös a hajam, ha sima ecetes vízzel készítem el?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 19:52
 1/4 anonim válasza:
mindkettő elég büdös, így az öblítésen múlik mennyire fog érződni szerintem :) sokszor öblítsd és nem lesz baj :D
2013. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sima ételecet is jó, én is azt használtam anno.


Én egy liter langyos vízben kevertem el egy evőkanál ecetet és ezzel öblítettem le a hajam. Kicsit ugyan büdös volt, de hajszárításkor elpárolgott a szag és másnap nyoma sem volt. :)

2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 literhez 2 ek sima ecetet szoktam tenni (az almaecet számomra sokkal büdösebb, egyáltalán nem bírom a szagát, a sima ecetét viszont igen). Mikor megszáradt a hajam elpárolgott a szag, de sajnos ha megizzadtam később, akkor megint enyhén érezni lehetett. Sajnos nekem a zsírosodásra sem használt.
2013. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nikk22 ***** válasza:
Az én hajamon az almaecetes öblítést (másfél liter vízben 1-2 e.kanál ecet) nem is lehetett érezni száradás után, viszont, amikor sima ecettel próbálkoztam, egész nap csalamádészagú volt a hajam.
2013. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!