Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két napja olyan sok...

Már két napja olyan sok folyásom van és még ilyen tényleg nem volt. Nem büdös és nem is viszket sima fehér folyás csak nagyon sok! Sikerült a terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindig szokott mensi előtt lenni de minimális.8án nem kéne hogy megjöjjön a múlt hónapban estem át hsg és előtte 2 hónapot szedtem clostit a dokim megnézett a 14 napomon és látott egy 15mm tüszőt és a méhnyálka 5mm volt akkor és azt mondta ebből tuti baba lesz!Nem szedtem semmit ebben a ciklusban és nem is figyelgettem magam mert próbálom lazára venni.Már 3 éve küzdünk a piciért!!!
2008. jún. 6. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
sajna 100%-ot nem tudok mondani,de én minden esetre szorítok neked,hogy baba legyen!
2008. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van esélyed rá. :-) Milyen a folyásod, mint pl. egy félig megszáradt ragasztó (stiftre gondolok) vagy inkább mint a tojásfehérje, vagy milyen? És amúgy is jön vagy csak törlésnél?

Nekem is ez volt az első olyan hónap, hogy nem foglalkoztam semmivel. Nem mértem a hőm, nem néztem a nyákom, miután együttvoltunk akkor számoltam utána, hogy pont peteérés környékén esett meg a dolog. Kíváncsi vagyok, előbb-utóbb magamat ismerve ez fog nekem bejönni! :-) Szorítok nagyon!

2008. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, amit nem mondtam. Előző vagyok... Anyukámmal beszélgettünk és kérdezgettem, hogy smint volt neki anno. Mensi előtt pár nappal betétet hordott, mert folyton azt hitte meg fog jönni. A hasa is fájt és nagyon sok folyása volt!
2008. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!