Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, hennnával festettem...

Segítség, hennnával festettem a hajam, de nem lett jó. Mi lesz, ha befestem a hajam kémiai hajfestékkel?

Figyelt kérdés
Utálom így, túl sötét, 2 hete festettem. Mi történik, ha ráfestek kémiai hajfestékkel? A henna tiszta hennapor volt. Valaki csinálta már így? Mert olvastam, hogy letörhet a haj. Azt hogy kell elképzelni?
2013. ápr. 4. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy, mint dauerolás után, akkor inkább ne kísérletezz, én jártam már úgy, hogy ténylegesen letört, ilyen 3-4 centis szálak maradtak, végül rövidre kellett vágni, annyira csúnya volt. Ha ilyen egyáltalán felmerülhet, akkor azt javaslom, inkább bírd ki egy darabig sötéten, vagy ha mégis ráfestesz, olyan fodrásszal csináltasd, akiben tuti megbízol!
2013. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ajánlott a két dolgot összekeverni. Amúgy sem tudsz mit csinálni, mert a hajfesték nem világosítaná fel a hennával színezett hajadat.
2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!