Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit egyek, hogy csökkenjen a...

Mit egyek, hogy csökkenjen a hajhullás? Palette hajfestékkel 2 hete festettem a hajam itthon és azóta hajmosáskor sokkal több hajam kihullik, mint eddig, a hétköznapi fésülködéskor viszont nem veszem észre, hogy több hajam hullana.

Figyelt kérdés
Egy hónapja fogászatra is mennem kellene, mert van több rossz fogam is, lehet, hogy attól van? Hétfőn már megyek fogorvoshoz, csak eddig nem volt rá pénzem. Vas tablettát is eszem, mert 3 és fél hónapja szültem és szoptattam egy darabig aztán elapadt, de azóta is eszem a vas tablettát, az jelent valamit a hajhullás javulásához?
2009. márc. 8. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3hónapja szedem a Forcapil kapszulát,amit gyógyszertárban lehet kapni,és elmúlt a szinte vékony tincsekben kijövő hajhullásom!!!
2009. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy túl gyakori a hajadnak a 2 hetente való festés? Lehet, hogy arra reagál így.

A vastablettát gondolom orvos írta fel neked, mert ha vashiányos vagy, akkor az is lehet az okozója. Ha rendszeresen szeded akkor hetek, de lehet csak egy kér hónap múlva tapasztalhatsz jelentős változást!

2009. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem festem 2 hetente a hajam. Egy éve volt festve aztán meg 2 hete. A vasat a terhesség miatt írták fel, de szedem a szülés óta is, ami 3,5 hónapja volt. Azt mondta a doki szoptatás alatt is szedjem, már ugyan nem szoptatok, de gondolom nem árt, ha végig szedem ami még van belőle.
2009. márc. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!