Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betörött a körmöm kb. a...

Betörött a körmöm kb. a felénél. Ki van lakkozva és a feléig be van törve. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem akarom levágni!
2013. ápr. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztóval, műkörömragasztóval, vagy átlátszó körömlakkal is vissza lehet egy ideig rögzíteni a helyére. De ilyenkor óvatosabbnak kell lenni azzal az ujjaddal.
2013. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hol van betörve, de ha jól lelakkozod, akkor megtartja a letört részt. Ugyan nem tudom, miért nem akarod levágni, de én azt tenném, amennyire csak lehet, aztán lakkal rögzíteném, ha még van lifegő darab és le is ragasztanám, nehogy letépődjön a maradék körmöm. Mivel nem látjuk, mekkora a kár, nehéz tanácsot adni.
2013. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

A piros vonalig van betörve. Azért nem akarom levágni, mert akkor fele akkora lenne, vérezne és látszana a hús és hordhatok sebtapaszt 2 hónapig.

2013. ápr. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak arra az egy körömre kérj műkörmösnél egy átlátszó zselés bevonatot. Ez megtartja a körmödet és szépen lenövesztheted a betört részt. max 500Ft
2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!