Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Essence habállagú alapozó,...

Essence habállagú alapozó, vélemények? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
sziasztok nekem nagyon fehér bőröm van és sokszor karikásak a szemeim és nagyon jókat hallotta az essence habállagú alapozórol de a ti véleményetekre és tapasztalataitokrais kiváncsi lennék :)
2013. ápr. 2. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nyáron használtam amikor kicsit lebarnultam, mert olyan fehér a bőröm, hogy olyan világos árnyalat már nem volt. :D Nekem bevált, csak nagyon alaposan kend el és vékonyan, különben amikor megszárad, nagyon látszódni fog, és nem természetes hatású. Karikás szemre én ilyen Garnier karikákra való gólyos "alapozót" használok, nagyon bevált, pedig nekem aztán nagyon sötétek a karikáim!
2013. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha konkrétan fehér a bőröd, akkor nem biztos, hogy megfelelő lesz a szín miatt. Nekem is nagyon világos a bőröm, a legtöbb márkának nincs is ennyire világos alapozója, de ebből az Essence-ből az Ivory egészen passzol. Régebben vagy 3 tégellyel elhasználtam. Én szeretem, nagyon jól fed, korrektorként is használható (én inkább így szoktam, nem kenem be az egész arcom, csak az orrom és az állam). Villámgyorsan fel lehet vinni akár kézzel is, púder se kell rá, meg külön a bőrhibákra korrektor se. Így, hogy én nem kenem be az egész arcom, egyáltalán nincs maszkhatás.

Igazából egy dolog miatt nem használom már, és nem is ajánlom, ez a csomagolás. Annyira hülye formája van annak a tégelynek, hogy egyszerűen a pereme alól szinte lehetetlen kivakarni az ott ragadt alapozót kézzel vagy akár ecsettel, pedig nagyon sok ott marad. Most Catrice Matt Mousse-t használok, ebből is a legvilágosabbat. Egy az egyben teljesen ugyanolyan, mint az Essence, csak normális tégelyben van, aminek nincs pereme. Nem sokkal drágább, talán 200 Ft-tal. Sajnos én ehhez baromi ritkán jutok hozzá, mert nálunk nem kaphatók a Catrice termékek, úgyhogy lehet kénytelen leszek az Essence-hez visszatérni (de csak miután kipróbáltam a L'Oreal Matte Morphose-t).

2013. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szem alatti karikákra korrektor is elég. Essence stay all day jó lehet a célra. A habállagú alapozója viszont rémes, mind nagyon sötét belőle és maszkhatású felkenve.
2013. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!