Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ből használsz valamilyen...

Dm-ből használsz valamilyen terméket a hajadra?

Figyelt kérdés
Mit,illetve meg vagy e elégedve vele?
2013. ápr. 2. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Alverde amarántos balzsam és szintén Alverde hajvaj. Mindkettővel maximálisan elégedett vagyok, a balzsamból már jó pár flakont elhasználtam, azóta is kedvenc maradt, a hajvaj meg csak nemrég jelent meg nálunk, viszont azonnal megszerettem, ő is marad.
2013. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Babylove kamillás samponját nagyon szeretem!
2013. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

kremmania.hu/kremek/balea-professional-oil-repair-balzsam


kremmania.hu/kremek/balea-hajmaszk-selyemfenyu


kremmania.hu/kremek/alverde-hajvegapolo-fluid-szolomag--es-avokadoolajjal


kremmania.hu/kremek/alverde-repair-haarbutter-avocado-sheabutter


én ezeket szoktam használni, és a hajam nagyon szereti őket:)

2013. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Balea málnás sampont a 3. flakonnal (már nem kapható, limitált volt), ezzel nincs bajom, sima átlag sampon, jó illatú, nagyon olcsó volt. Dulgon kids és Babylove samponokat is használok, mindegyiket imádom, 2 örök kedvencem. Balea Oil Repair szérumot, ennek a hatása jó, de egyszerűen a szagától felfordul a gyomrom, annyira édes, úgyhogy nem veszem meg többet. Régebben több balzsamot is próbáltam, azokból a tubusosakból, de annyira nem jöttek be, nem sok mindent csináltak a hajammal. Volt valami UV védős spraym is, azt ki is dobtam, mert tiszta ragacs lett a hajam tőle, és nagyon ki is szárította. A szárazsampon egész jó volt.
2013. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
DM-ből? Viccelsz?, Miért tennéd tönkre a hajad??????????????
2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vivien222 ***** válasza:
Igen. A Balea coffeines sampont . És nagyon megvagyok vele elégedve csak ajánlani tudom:)!
2013. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Balea szőke hajra való balzsam: szőkésbarna hajam van, gondoltam nekem is jó lesz. A színét nem élénkítette, nem csinált vele semmit, viszont olyan pihe-puha tapintású lett tőle, hogy az hihetetlen. Nagyon szerettem, de a végére megszokta a hajam és már nem használt annyira. Ezért nem is vettem újra, de lehet, hogy idővel ismét beruházok rá.


Balea professional repair anti-spliss szérum: egész jó hajvégápoló, de valahogy ez is csak az elején volt igazán jó, a vége felé már alig használt valamit. Ezt jól példázza, hogy eleinte egy alkalommal 2 nyomásnyit oszlattam el a hajvégeken hajmosást követően, később már 4-5 nyomásnyi adaggal sem értem el ugyanazt a hatást, mint az elején. De legalább zsíros hatása sem lett a hajamnak tőle. Szóval jó, jó, de nem tökéletes. Egynek jó volt, de újra nem veszem.


Balea glatt glanz intenzív szérum: ezt most vettem pár hete, egész jó. Ha ezt használom sokkal könnyebb egyenesre szárítani a hajam, puhább, selymesebb lesz a hajam, nem lesz olyan seprűs szárítás után. Úgy használok, hogy a törölközőszáraz hajamra nagyobb tincsenként teszek 1-1 nyomásnyit szépen eloszlatva, majd szárítás után is masszírozok még egy kicsit a hajamba, mert iszonyú száraz, sprőd a hajam. Egyenlőre abszolút jó véleménnyel vagyok róla, de nem tudom még, hogy újra fogom-e venni vagy idővel ehhez is túlságosan hozzászokik a hajam.


Alverde hajvégápoló olaj szőlőmag és avokádóolajjal: ezt is most vettem pár hete a baleás társával együtt. Nagyon tetszik az illata, az állaga és az, hogy nem tudok belőle túl sokat tenni a hajamra. Egyszerűen mind felszívja a hajam, nagyon jól ápolja. Mint már említettem, nagyon száraz és sprőd a hajam, ezért gondoltam a baleás intenzív szérummal együtt talán kellően ápolják majd a hajam. Egész jól működnek együtt és külön tetszik ennél a terméknél, hogy nem tartalmaz szilikont és ásványi olaj alapú összetevőket.


Van egy balea extra erős hajlakkom is, de nem dobtam tőle hátast, sőt. Egyszer egy fontos eseményen jó lett volna, ha a hajam szép, egyenes marad, ahogy belőttem, ezért szépen befújtam hajlakkal. Ügyeltem rá, hogy mindenhova jusson, de ne legyen túl sok, ne legyen ragacsos. Inkább többször kevesebbet fújtam, átfésültem közbe minden. Mikor elindultam szögegyenes volt a hajam, tök jól állt meg minden, de fél óra múlva már ugyanúgy magába szívta a levegő nedvességtartalmát és szénakazal lett a hajam helyén. Szóval nem győzött meg ez a hajlakk.

2013. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Balea Koffeines sampont használok, nagyon szeretem, szép tőle a hajam, nem zsírosodik, elég heti 1szer hajat mosni mióta ezt használom.
2013. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
L'Oreal-t használok, néha a DM-ből szerzem be. Amúgy nem tudom, hogy értetted, hogy a DM-ből.
2013. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Balea Antidandruff-vagyis korpa elleni sampon!!

jóóóóóóóó!és ginko blioba van benne

2013. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!