Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig szoktad teleengedni a...

Meddig szoktad teleengedni a kádadat fürdésnél? Raksz vele valamilyen kényezető cuccot (habfürdő, aroma, só. Stb. )? Pezsgőzni szoktál közbe? Gyertyákat használsz este? Zene szokott menni?

Figyelt kérdés
Köszönöm minden válaszadó válaszát!:)
2010. júl. 23. 18:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
Évente egyszer max. fürdök így. De akkor is kis habfürdőt meg olyan színes, illatos, zselés izéket rakok bele.
2010. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Télen szoktam nagyon forró vízben áztatni magam, de több élvezetet még nem szenteltem a témának.

De most elgondolkodtattál.

2010. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én főként nyáron szoktam ilyeneket csinálni,olyan jól érzem magam amikor a kádba vagyok,de télen este is jó,főleg a gyertyák miatt,és főleg akkor amikor épp egy óriási hócsatáról jössz be,nagyon beáztál,és fázol,de közben kimelegedtél és a jó fürdés újra feléleszt!:D
2010. júl. 23. 18:32
 4/14 anonim válasza:
kb.háromnegyedig engedem a vizet,majd ha kezd hülni,utánaengedek.Zene legtöbbször megy,habot mindig teszek bele.
2010. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én tusolni szeretek.

Kádba ritkán ülök bele még télen is. Akkor kb. háromnegyedig engedem valami habos cuccal, de se gyertya, se pezsgő, nem a kádban szoktam romantikázni és relaxálni.

2010. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ritkán szoktam kádban fürödni, évente max. három-négyszer, főleg télen.

Kb. feléig, annál kicsit tovább töltöm meleg (nem forró, langyosnál azért melegebb, hogy ne hamar hűljön ki) vízzel. Habfürdőt nem használok, mert az összes fajtától tüsszögési rohamot kapok. :D

Egy kevés illóolajt szoktam tenni a vízbe, citromos eukaliptuszt vagy valami más citrusfélét, narancsosat.


Pezsgőzni nem szoktam, gyertyákat sem preferálom. A csöndet szeretem, merengeni, ellazulni, stb.

Egyébként tényleg, így nyáron is jó. Melegebb vízzel szoktam tusolni, és frissítő hatású a hőfok ellenére! (Talán nem véletlenül kínálják a nyári turistát a törökök forró feketekávéval, a japánok pedig forró törölközővel.)

2010. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
76%
Én nem mindig,de eléggé gayakran gyertyákkal körültéve kád és szines tengerisóval.[kék,lila]..zene nem megy.max énekelek.habár a hangom nem túl káprázatos.
2010. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zuhanypárti vagyok: gyors, egészséges, frissítő, víztakarékos. Kádfürdő max. évente 2x, olajok, sók és gyertyák nélkül, minden luxus egy vízálló párna a fejem alá és egy jó könyv a kezembe. Ilyenkor viszont nyakig merülök a vízbe és addig olvasgatok, amíg már belefagyok a kádba :=).
2010. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hetente vagy kétszer-háromszor szoktam fürödni. Ilyenkor bekapcsolom a rádiót és csak merengek:) Általában teleengedem.

24/L

2010. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
télen fürdök, nyáron zuhanyzok.a zuhany azért jó, mert olcsó. bevizezem magam, tusfürdő aztán gyorsan leöblítem. észrevehető a számlán a spórolás. télan max addig engedem, hogy gyorsan, kényelmesen tudjak fürdeni. amikor hajat mosok, akkor többet. annyira nem szeretem magam áztatni, így se zene, se gyertya, se illóoljaok. lássuk be, a 1.5m-es panelkádban lazulni annyira nem vicces, kényelmes dolog. talán ha jakuzzim lenne. de inkább a víztakarékosság mellett teszem le a voksom, környezetvédelmi szempontból is.
2010. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!