Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 13 éves lány...

Szerintetek egy 13 éves lány már vasalhatja a haját?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz kötött, de szerintem fölösleges...Ez egy olyan őrület, ami 1-2 év múlva elmúlik.Addig tönkreteszi a természetes haját.Ha az én lányomról lenne szó, nem engedném, csak alkalomra.
2013. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárki vasalhatja aki tönkre akarja tenni a haját. Másra nem jó.
2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze. akár 5 évesen is. de hogy totál tönkre fog menni tőle, és a következő kérdésed az lesz, hogy :hogy javíthatnám meg a hajvasalás miatt tönkretett hajam, az tuti. Hajrá!
2013. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem egyenes, göndör hajam van. És semilyen frizura nem áll jól nekem ,ha meg be van göndörítve egy óra múlva már ugyan ilyen a hajam, a vasalást még nem próbáltam.
2013. ápr. 1. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:

most egyenes, vagy göndör?


amúgy meg egy jó fodrász csodákra képes, bár 13 évesen még bőven ráérsz azzal is.

2013. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyenes is meg göndör is.
2013. ápr. 1. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 13 éves koromtól vasalom mindennap 3X a hajam, pedig semmi értelme.. szerintem nem kéne rászoknod, hidd el :D:D


Persze vasalhatod de felesleges :))


:P:P 15/L

2013. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egyenes is meg göndör is? Anyám...
2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En fuggo lettem

13 evesen kezdtem

Most 15 vagyok

Mindennap vasaalom ( persze ha kimegyek a hazbol valahova..)

Sokkal kevesebb hajam van,mar nm olyan egeseges , es az alja toredezett ( hiaba sok balzsam es egyebek)

Hidd el nekem nm eri meg elkezdeni, inkabb keress egy olyan frizurat ami jol al termeszetesen is...

En mar megbantam es nm tudok lealn vele, ne ess ugyenebbe a hibaba

2013. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, majd szépen törni fog a vége, jó száraz és fénytelen lesz.
2013. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!