Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a haj szép?

Szerintetek ez a haj szép?

Figyelt kérdés

Fenék alá érő haj,szerintetek szép??

[link]



2013. márc. 30. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek ennél ugyan rövidebb, de nagyon hosszú haja van. Öregíti, sokkal jobban állna neki, ha mondjuk csak mell alá érne.

Nekem nem tetszik az ilyen haj.

2013. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
csúnya, igénytelennek tűnik :)
2013. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
en mindenkepp vagnek belole ugy 25 cm , en most novesytem a hajamat de max mell ala akarom hogy erjen par cm-vel
2013. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem,kibontva is ugyaneddig ér.....
2013. márc. 30. 22:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szép, tényleg kissé igénytelennek hat, szerintem senkinek sem áll jól az ennyire hosszú. Még, akinek gyönyörű a haja, annak is jobban áll egy rövidebb haj, aminek van valami fazonja.
2013. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez már nem az. max fenékig de annak is a vége ápolt legyen tehát ne ilyen hogy a vállánál tök szép dús a fenekét meg már csak pár ritka szál éri el hanem dús és szép legyen a vége is . lehetőleg U vagy V alakban levágva.
2013. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!