Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennázott hajra lehet rendes...

Hennázott hajra lehet rendes hajfestékkel festeni?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve volt barna színűre hennázva a hajam, most festeni szeretném. A nagy része lenőtt, a hajam vége még hennázott volt de szerintem ennyi idő után eléggé kikopott. Vagy le is kell nőnie teljesen?

2013. márc. 28. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha megvárod amíg lenő sőtt.. még utánna sem tanácsos 1 ideig
2013. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg teljesen lenő. :)
2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barna henna nincsen. 3-4 hónapot kell várni hennázás után, nem kell megvárni míg teljesen lenő.
2013. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pedig én gesztenyebarna és sötétbarna színnel is hennáztam már. :)

2013. márc. 28. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az egyszerűen nem 100% henna, nem természetes, ami az anyag lényege lenne. A 100%-os henna csak vörös színű, legfeljebb más természetes anyagokkal lehet kicsit változtatni az eredményen. Ennyi. 5 éve hennázom a hajam.
2013. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akkor olyat se veszünk többet. Köszi :)
2013. márc. 28. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyenre festenéd? Szőkítést nem ajánlom, henna után sárgás-lilás-zöldes színt kapsz, amit többszöri szőkítés sem tüntet el teljesen. De ha nem világosítod henna után, akkor szerintem nem lehet gond.
2013. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!