Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajfestékkel milyen...

Ezzel a hajfestékkel milyen színt érhetek el? Képpel!

Figyelt kérdés

Most kb. ilyen színű hajam van: [link]


Vettem egy világosszőke hajfestéket, ami ilyen színű:

[link]


Szerintetek ha szívatás nélkül csak úgy ráfestem ezt a festéket milyen színű lesz a hajam? Nem akarok szőke lenni, csak egy kicsit világosítani akarok rajta.

Ilyesmi hajszín lenne a cél:

[link]

[link]


Hogyan érhetném el?



2013. márc. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 2 eltérő hajszínt jelöltél meg célként. Az utóbbi egyértelműen szőke az első meg inkább barnás. Szerintem inkább ilyen sárgás-barna szín lesz a végeredmény.
2013. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a festékkel nem. Ha ezzel befested akkor olyan színű lesz mint ami a dobozon van. Szerintem szőkítő porral próbálkozz, az nem egy adott színt testesít meg, az való az árnyalat változtatására.
2013. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőkítés vagy satírozás nélkül esélyed sincs világosítani :( ha nem akarod az egészet leszívatni, akkor melír!
2013. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!