Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen arcra valami krém? Sürgős!

Ilyen arcra valami krém? Sürgős!

Figyelt kérdés
Az arcbőröm igen problémás, sok pattanásom van és nem is tudom olyan csúnya, szóval nincs egységes színe, van ahol pirosabb (mindig) van ahol meg holtsápadt. Szeretném ha szép matt lenne, egységes színnel. Van erre valami krém, vagy olyan alapozó ami tényleg segít ezen?
2013. márc. 27. 15:39
 1/2 fufufinka ***** válasza:

ha tényleg ennyire problémâs a borod akkor eloszor szeintem menj el egy borgyogyaszhoz ! ha most nem mesz szerintem rosszabb lesz :(

nekem nem annyira problemas a borom vagyis nincsenek ilyen problemaim de en a Chanel Ultra Correction Line kremet hasznalom es iszinyatosan bevalt minden teren.Alapozok kozul en a YSL-tudom nagyon ajanlani a fedese legjobb szerintem minden alapozo kozul es hidratalnak is es minden ami kell a bornek szoval erdemes megvenni oket...menj el meg kozmetikushoz is egy alapos arctisztitasra .!! ha nem annyira veszes a borod eleg egy korrektor is

2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj kozmetikussal,ő biztos tud neked ajánlani terméket rá.
2013. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!