Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárító vagy száradjon meg...

Hajszárító vagy száradjon meg maga?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy ha hajmosás után nem szárítod meg a hajad akkor megfáznak a hajhagymáid és ezért elkezd hullani a hajad. Azt meg másutt olvastam, hogy ha viszont megszárítod, akkor meg a nagy hő roncsolja a hajszálakat

Mi igaz ebböl? Hogy van ez?


2013. márc. 27. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose használtam hajszárítót, mégsem fázott meg a hajhagymám egyetlen télen sem. Nyilván vizes fejjel nem szabad kimenni, mert akkor már gond lenne. A hajszárító roncsolhatja a hajat, de a legtöbbön már van hideg fokozat, az nem nagyon árt.
2013. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egylány99 válasza:
enyém mindig magától szárad meg és semmi bajja nem lett csak akkor használok hajszárítót amikor nincs rá ídőm . én a magától megszáradást javaslom
2013. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak a fejbőrnél szárítom meg a hajamat, a hosszát nem. Azért 22-24 fokban a lakásban csak nem fázik meg a hajhagyma.
2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez a haj hosszától is függ. Rövid hajat szerintem felesleges szárítani. Nekem viszont elég hosszú hajam van, kicsit előszárítom főleg a haj tövénél, a többi magától megszárad.
2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok mindkettőből belevinni valamit! :)
2013. márc. 27. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!