Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszárítót és hajformá...

Milyen hajszárítót és hajformázó gépeket (hajvasaló, hajsütővas stb. ) tudtok ajánlani hosszú haj napi formázásához?

Figyelt kérdés
Zavarba ejtően sok termék van és óriásiak az árkülönbségek. Látom, hogy némelyik csodákat ígér, de még nem próbáltam ionos vagy kerámiabevonatos eszközöket, ezért kérem a véleményeteket. Számomra fontos a gyorsaság, az egyszerű használhatóság, a szép eredmény és az, hogy minél kevésbé roncsolja a hajamat.

2013. jan. 11. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Kerámiabevonatos legyen mindenképpen.Ha jót akarsz venni akkor szánj rá legalább 6000Ft-t.Általában a Remington-t ajánlják.Én is azt tudom.Van egy remington kúpvasam és egy hajvasalóm.Tökéletesen megvagyok elégedve vele.

A hajvasaló limitált volt és elég jó minőségű szóval az 12ezer körül volt.A kúpvas pedig 9000Ft Media Markt-be,de én ezt interspar-ből 7000ért megvettem.

Ajánlott a hővédő,amit mindig érdemes használni hajformázás előtt.Én már 5éve szinte minden nap formázom a hajamat,és nem látszik rajta semmi.Még csak nem is töredezik.Ez egy drágább termék fodrász kellékestől .3000Ft környékén van,viszont sokáig kitart.Nem érdemes próbálkozni drogériában kapható termékekkel mert nem használnak úgy,mint a fodrászkellékesnél vásárolt.Mert volt hogy ragadós lett a hajam,kócos stb.

Remélem tudtam segíteni.Ha egyéb kérdésed van nyugodtan írj privátba és bármire válaszolok.

2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!