Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időnként alkalmas...

Szabinika kérdése:

Milyen időnként alkalmas Sampont és Balzsamot váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Elseve Nutri Gloss Crystal sampont és balzsamot használom! 3-4 naponta mosok hajat,sokáig jó nekem egy sampon kb.5-hónapig.Lassan elis fogy,Nincs vele semmi bajom ezzel a samponnal,de szerintetek milyen időközönként kell váltani? tippek?
2013. márc. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ennyi vagy annyi időközönként kell váltani. Az egy tévhit, hogy hozzászokik a haj. Annyit lehet tenni, hogy veszel egy másik fajta sampont, ami szilikonmentes, de jó sok szulfát van benne, és azzal pár havonta átmosod, hogy ha esetleg lerakódott valami az általában használt samponodból a hajadra, akkor leszedi. Utána megint használhatod a régi sampont és balzsamot. Az a lényeg, hogy találj egy olyan sampont és balzsamot (nem kell, hogy ugyanaz a márka legyen), ami beválik maximálisan, és akkor csak azokat használd. Én évek óta használom ugyanazokat, és ezek a legjobbak a hajamnak. Persze közben veszek néha másfajta samponokat, de azokat csak kb. havonta 1x használom.

(Ezt a Nutri-Gloss Crystalst pont múlt héten selejteztem le, mert nekem nagyon nem jött be. Szinte már marta a hajam, annyira erős és tömény volt. 2-3x használtam, de úgy voltam vele, hogy nem ér annyit, hogy tönkretegye a hajam, úgyhogy megszabadultam tőle.)

2013. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont most olvasok a "szilokonmentes"samponokról,énis áttérek szerintem arra!:) Köszönöm a válaszod!:)
2013. ápr. 6. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
szilikonmentes*
2013. ápr. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!