Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz bőrre milyen...

Nagyon száraz bőrre milyen testápolót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nivea, azok baromi zsírosak
2013. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
La Roche-Posay, Bioderma, Neutrogena termékeket.
2013. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vazelin! Többet ér bármelyik testápolónál.

Ha valakinek, hát nekem tényleg iszonyú száraz a bőröm, ami a betegségemnek köszönhető. Volt idő, amikor hiába kentem bármikor bármilyen sűrűn, konkrétan darabokra vált le a bőröm. Nekem egyedül a gyógyszertári vazelin vált be. Igaz, hogy nagyon sűrű, de nagyon hatásos.


Azt mondta az orvosom, hogy nedves bőrre kenjem, úgy jobban használ. Hogy mennyivel használ így jobban, nem tudom, viszont nedves bőrön tényleg sokkal könnyebb eloszlatni, bemasszírozni és hamarabb be is szívódik.

Nekem még télen is rendbe hozta a bőrömet pár nap alatt. :)


Ha mindenképpen valami drogériás testápolót akarsz, akkor pedig az isana vitaminos testápolót ajánlom, vagy a baba normál bőrre valót. Könnyen beszívódik, táplál, hidratál.

A vazelinnak köszönhetően, most már szinte bármelyik drogériás testápoló elég, ezek is jól ápolják a bőrömet.

2013. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alverde makadamiadios testvaj!Nagyon szuper,csak ajanlani tudom!
2013. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alverde testvajat mondom én is, nagyon jó.
2013. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bordó Garnier, csodát tett az extra száraz bőrömmel.
2013. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!