Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi a megoldás erre?

Szerintetek mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Az arcomra szeretnék használni alapozót, vagy ahhoz hasonlót, de az a gond, hogy a ha kifújja a szél, vagy hidegben vagyok, akkor néha bepirosodik és hámlik az arcom, nyáron pedig könnyen zsírosodik. Mit lehetne tenni ezzel, meg ha esetleg egy két bőrhibát elszeretnék tűntetni? Sajnos nem igazán vagyok jártas ebben a témában, de olyasmit szeretnék, ami hidratálja is esetleg a bőrt és táplálja, de egyben fedi is és szebb lesz.

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2013. márc. 22. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A BB krémek erre vannak kitalálva, hogy hidratáló hatásuk van, úgymond ez egy arckrém, de mellette ad egy kis színt az arcodnak és alap bőrhibákat elrejt (egy pattanást mondjuk nem fog fedni). Én a garniere bb krémét ismerem, de még nem használtam, ovlastam róla rossz meg jó véleményket is. De ha ez nem válik be, akkor vegyél egy hidratáló krémet natur arcra (ha nyáron zsirosodik a bőröd akkor semmiképp sem száraz bőrre valót vegyél). A lényeg hogy ne zsíros állagú legyen a krém hanem vizes. Azzal minden reggel kend be az arcod , várd meg a mig beszívja majd mehet rá az alapozó, de puder, de jó minőségűt vegyél mert ami olcsó gagyi az inkább árt a bőrnek mint használ
2013. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezt kipróbálom, amit mondtál, köszönöm a tanácsod! :)
2013. márc. 22. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen, remélem neked bejön, mert sokan panaszkodtak a neten h nem olyan lesz a bőre színe mint amit akartak. Azt hiszem 2 vagy 3 árnyalatban van a krém, úgyh tudsz válogatni h melyik passzol az arcbőrödhöz :)
2013. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van,hidratálja és normalizálja is a bőrt.
2013. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. márc. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!