Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a körmeim?

Hogy növesszem meg a körmeim?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt utoljára műkörmöm, előtte végig volt kb 1.5 évig.

Azóta ki sem festettem már a körmömet, mert ha meg is nő, letörik, mert beleütöm valahova, vagy rágogatom, és felpuhul a nyálamtól (tudom gusztusos :D), vagy csak simán lerágom véletlen.

De így ilyen kis rövid, semmilyen körmökkel annyira nem én vagyok.

Szeretném megnöveszteni, hogy utána formára reszelhessem, és szépen kifesthessem.

(most azért nem festem ki, mert ezek a kis formátlan körmök körömlakkal még csúnyábbak szerintem)


Szóval tudtok ajánlani valami jó körömerősítő, esetleg növesztő (ne tablettát, mert mást nem akarok növeszteni (szőrzet pl)) szert?

Nagyon örülnék neki :)

Köszönöm:)



2013. márc. 21. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ricinusolajjal kenegesd :)
2013. márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az essencenek van egy xxl körömvastagító lakkja. Nekem az segített, hogy ne töredezzen a körmöm, bár én nem növesztettem meg hosszúra, de sztem arra is jó lesz.
2013. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Első! Arra is jó a ricinusolaj? Csak mert van itthon, de nem gondoltam volna, hogy körömnövesztésre is megfelelne. :D

2013. márc. 22. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esténként lefekvés előtt masszírozz vmi testápolót a körmeidbe. Nekem javulgat tőle + ricinusolaj is nagyon jó rá. Én körömfestés után mostmár mindig hagyok a körmeimnek 2-3 pihinapot, és szépen regenerálódik.
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó :) Szépen megnő tőle és erősödik is :)
2013. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom a ricinusolajat :)
2013. márc. 23. 14:13
 7/7 Krisztike1992 válasza:
52%

Nekem ezek beváltak:)

-Áztasd a körmeidet alkalomszerűen citromlé+só ez nemcsak fehéríti de erősíti is.

-Kis körömkefére tegyél egy kis fogkrémet(még akkor is ha nem szeretnéd fehéríteni),,keféld át a körmeidet

-Körömágy olajjal kend be a körömágyat,köröm felszint,és a körmöd alatt is,aztán maszírozd bele,amíg be nem szívja

-Moyra algás.kálcium zselé körömerősítővel kend be minden este a körmeidet 2-3nap alatt nagyon megfog erősödni és jobban fog nőni is és nem fog letörni

Remélem tudtam segíteni!

2014. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!