Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatotok a Zineryt...

Mi a tapasztalatotok a Zineryt pattanásokra való készítményről? Használt? Ismertek valami jobbat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált! 2-3 éve használtam. Előtte olyan volt a fejem, mint a buborékfólia. Két hónapos kezelés után az összes pattanásom elmúlt, és azóta is csak nagyon ritkán jön elő egy egy. Amíg használtam, az első pár hétben nagyon kiszáradt az arcom, de az elmúlt.
2013. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan használtad? Mikor kented? Mivel tisztítotad?
2013. márc. 19. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Erythromicint tartalmazó szer nekem nagyon szárította a bőröm. Nekem bevált, de még sz Ebrimicyn is jó volt, de ez nem szárított annyira, az igaz, hogy primicin-szulfátot tartalmaz (a hatása nekem ugyanolyan volt), de sokkal drágább, emiatt maradt az erytromicin hatóanyag.
2013. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt minden ragyámat eltüntette.. de tényleg, mindet. aztán már csak havonta használom, mensi előtt ha látom hogy hol akarnak kijönni, bekenem, reggelre nincs ott semmmi. ja és csak az érintett területeket kenem!!
2013. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használtam, de semmi hatása nem volt.
2013. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel este használtam, ahogy le volt írva.
2013. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!