Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire egészséges ha így...

Balu86MH kérdése:

Mennyire egészséges ha így szolizok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden tavasszal szoktam kicsit szolizni, hogy a pattanásaimat leszárítsam, illetve, hogy ne legyek annyira fehér, mert ha jön a jó idő akkor nagyon gyorsan megég a bőröm. Ha heti 2x5 percre megyek így tavasszal, az jó ezekre? és 2 szolizás között mennyi időnek kell eltelnie? Szóval ha ma (kedd) voltam, akkor mehetek pl csütörtökön?



2013. márc. 19. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A szoli sehogy nem egészséges, akkor sem ha évente egyszer mész. Mindenképp káros, a pattanásokra meg pont hogy nem jó mert beleégeti a bőrbe, és örökre ottmarad a nyoma.
2013. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Az UV sugárzás fertőtlenít ezért jó a pattanásokra

O.3 W/m2 es szolit válassz jobb szalonban van ilyen!de a csokicső No 1. et kerüld mert az nagyon nem jó

Jó: philips 0.3 bodytone pl

2013. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csokicső-s :) nem akarok csokin kinézni :D
2013. márc. 19. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a két alkalom között legyen 48 óra.
2013. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként azoknak akik azt mondják milyen egészségtelen a szoli,a napon lenni már egésszségtelenebb olyan szinten károsak már a napsugarak,a szolis sugarakat szűrik,persze jó helyre kell menni,ahol rendesen cserélik is a csöveket.És én is szoktam így szolizni,nem égek meg nyáron,és nekem rengeteget javít a pattanásaimon:)
2013. márc. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!