Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ilyen körmöm?...

Hogy lehetne ilyen körmöm? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] ilyen vagy [link] ilyen körmöket hogyan érhetnék el? Nem csúnyák a körmeim csak a formájukat nem szeretem és nagyon lassan nőnek és vékonyak , mitől lehetnének erősek és mitől nőne gyorsabban? Előre is köszi a segítséget!

#köröm #egészséges köröm
2013. febr. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a formájához így kell születni. mondjuk a körömnövekedés sebességéhez is, az is egyéni, de ha szedsz vitaminokat, és olajozod sűrűn, legalább törni ne fog. erős is akkor szokott lenni, ha úgy születik az ember, van akinek sosem lesz erős, és van, aki bármit is csinál vele, erős a körme.
2013. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez genetika, vagy szép formájú a köröm vagy nem, de ha nem szép egy jó körmös meg tudja ízlésesre csinálni és ápoltra! Javaslom a japán manikűrt, erőssé és széppé varázsolja a körmöket!
2013. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A japán manikűrről már hallottam , tehát akkor az tényleg használ? Mert nem akarok10.000ft-t csak úgy kidobni! És azt itthon magamnak is meg tudom csinalni?:)
2013. febr. 18. 00:38
 4/11 anonim ***** válasza:
használhat. de a körmöd formája nem fog tőle változni.
2013. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha hosszú lenne akkor nem vészes a formája, csak a középső ujjamon széles és az zavar inkàbb.:)
2013. febr. 18. 07:33
 6/11 anonim ***** válasza:

A formáját ilyenre kell reszelni. Nézz youtube erről videót.

Ha levágom a körmeimet eredeti alakjukra és rövidre, majd növeszteni kezdem, mandula formájú lesz. Természetesen szépítgetem a formáját, de alapból mandula alakja van, most viszont szép kocka. Ha alapból neked is mandula a körmöd, akkor először egyenesítsd ki a végeit, majd ahogy nő (én 3-5 naponta teszem) reszeld az oldalát, hogy szögletesebb legyen. Nekem alapból ilyen [link] most ilyen [link] Szerintem ha így csinálod, neked is sikerül ilyenre, először fura érzés fogáskor, hogy másfajta az alakja.

Erősíteni körömerősítő folyadék, szerintem az Avon nagyon jó erre a célra.

Sok sikert!

24/l

2013. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez ökörség... a körömágy hosszának az égadta világon semmi köze hozzá, hogy hogy van reszelve a köröm.
2013. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Arra vagyok nég kívancsi , hogy mitől nőhetne gyorsabban a körmöm? A körömre is igaz az ami a hajra? Ha többször vágjuk akkor gyorsabban nő?
2013. febr. 18. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nő gyorsabban a körmöd, ha többször vágod. Körömerősítő folyadék, vitaminok, megfelelő folyadékbevitel és táplálkozás.
2013. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabriell88 ***** válasza:
Kipróbálhatod a revalit kúrát.. nekem erősebb lett a hajam és a körmöm is.. tényleg jók, körömre még a japán manikűrt ajánlom.Megveheted de nagyon drága 10 ezer körül van.Jobban jársz ha elmész manikűröshöz ő formára reszeli és fel is teszi,kb 2000 ft körül mozog az ár és 2-3 hetente kell ismételni, de már az első kezelés után is látod a javulást.
2013. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!