Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha sok különböző kozmetik...

Baj, ha sok különböző kozmetikumot kipróbálok/kipróbáltam?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot magamra kentem már, de sok nem jött be, ezért folyamatosan kísérletezgetek. Kipróbáltam már egy csomó alapozót, hajápoló terméket, meg ilyesmiket, de csak mert nagyon kevésre tudtam idáig azt mondani, hogy bevált. Szóval nem csak jókedvemből, bár az tény, hogy élvezem is valamilyen szinten ezt a kísérletezgetést. Például van itthon egyszerre 3-4 fajta balzsamom, 3 fajta alapozóm...szóval ezalatt ilyeneket értek. Meg pattanásos vagyok kicsit, de még arra sem találtam meg a megfelelő terméket, így van kettő arctisztítóm, kettő leszárító szérimum, stb. (nem dicsekvésképp) Anya szerint viszont meg fogja sínyleni a bőröm, ha mindig újjabb dolgokat kenek rá, és véleménye szerint le kellene egyszerűsítenem a szépségápolási szokásaimat. Ti hogy vagytok ezzel? Ti is sok mindent kipróbáltatok már?
2013. márc. 17. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ne használj olyat, ami nem vált be, csak azért, hogy ne használj másmilyet... gondolom, ez neked is nyilvánvaló, azért kísérletezel :) szerintem amúgy semmi bajod nem lesz tőle, és ha megtaláltad mindenből azt, ami bejön, akkor majd megállapodsz azoknál. Nekem pl arckrém, lemosó, alapozó már bevált, évek óta nem váltottam, de ami nem (sampon, balzsam, ilyesmi) azokból én is keresem a nekem legjobbat.
2013. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huhh, hát én rengeteg évig kísérletezgettem így, mert nem találtam a megfelelőt semmiből. Főleg a pattanásokkal nem tudtam mit kezdjek, mindenfélével próbálkoztam... a végén meg kiderült hogy akkor a legszebb a bőröm mikor semmivel nem kencézem... na ez a gáz. Ennek ellenére néha még mindig veszek új kencét, aztán mindig rájövök hogy jobb a helyzet nélküle.
2013. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!