Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb házi hajpakol...

Melyik a legjobb házi hajpakolás? Csomó pakolást találtam neten és nem tudok választani! Aki tud még ilyen praktikát az írja le légyszi!

Figyelt kérdés

ricinusolaj-méz- tojás

kókuszzsír

biosampon(szódabikarbóna és almaecet)> próbáltam és imádom

sör-méz stb stb....


Lényegében olyan házi hajpakolást szeretnék, amitől gyorsabban nő a hajam, fényes lesz, egészséges és még világosítja is a hajam



2013. márc. 17. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinus-méz-tojás hetente 1x használom , a hajvégeimbe is jól belemasszírozom, olyan jó puha és fényes lesz hajam:) Szerintem érdemes kipróbálnod. Haj világosítására a citromleves hajöblítést illetve kamilla teát tudom javasolni.
2013. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ricinus+kókusz+argán
2013. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olívaolaj állítólag nagyon jót tesz a hajnak, és állítólag világosít is. Én nem próbáltam, de iyleneket olvastam róla. Próbálhatnál olívaolajat, kifacsart cirtomlevet, mézet, és egy pici kamillafőzetet összekeverni. Ez világosítana is talán picit, és ápolna is. De ha teheted, inkább méz-olíva pakolást csinálj mert a citrom azért szárít. Ezeket a pakolásokat több órára is fent hagyhatod a hajadat, dunszt alatt a legjobb (zacskó a fejedre, akár egy kukászacskó, csomózd meg a tarkódnál és húzz a zacsira egy törölközőt - melegen tartja a pakolást a hajadon, így jobban hat).
2013. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!