Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés világos szőkéről...

Hajfestés világos szőkéről sötétszőkére/világosbarnára?

Figyelt kérdés

Alapból sötétbarna a hajam, 2 éve kezdtem festeni szőkére (nem volt leszivatva). Most már világos szőke, de meguntam és szeretném egy kicsit sötétebbre festeni. Nem pont barnára, inkább hamvas szőkére.

Utánaolvastam, és mindenhol azt írták hogyha szőkéről barnára akarom festeni a hajam, az zöld lesz, legalábbis zöld árnyalatú. Hogy ezt elkerüljem, először vörösesbarnással kell befestenem, utána barnával. Ez akkor is érvényes hogyha csak világosbarnára szeretném? Mert már megvettem egy doboz vörösesbarna festéket meg egy hamvas szőkét. Ha befestem a hamvas szőkével, zöld lesz? SEGÍTSÉÉG! SÜRGŐS!


2013. márc. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Tövedet nem fogja befogni az utánfestés az a probléma.

Tehát minden alkalommal először le kéne szivatni a tövedet utána festeni.

2013. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy mivel szőke a hajam nincsenek benne pigmentek, ezeket vissza lehet nyerni ha olyannal festem először, amiben van vöröses beütés. Utána nem lesz nehéz sötétszőkét kihozni belőle?
2013. márc. 13. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Zöld akkor lehet ha két olyan árnyalatú festék keveredik ami zöldet ad ki... [link] Talán ebből érthető valamennyire. Vörösesre ne fesd ha nem célod a vöröses haj, attól szinte lehetetlen megszabadulni.
2013. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!