Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőhet meg a...

Mennyi idő alatt nőhet meg a hajam hátközépig vagy derékig érjen?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb.majdnem vállig ér 5 cm híján.Az számít hogy vékonyszálú és hullámos?
2013. márc. 10. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én kb. 3 éve növesztem a hajam, akkor ért vállig, nekem is hullámos, de viszonylag vastag szálú.

Most picivel mell alá ér, már tényleg szép hosszú, mindenki meg is dicséri.

Mondjuk én rendszeresen jártam közben fodrászhoz a végéből vágattatni, hogy egészséges legyen:)

17/L

2013. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3 éve növesztem a hajam vállig érőtől és folyamatos vágások mellett már picivel derék alá ér. Nekem is vékony szálú és akkor még hullámos hajam volt. Most már teljesen egyenes, gondolom lehúzza a súlya.
2013. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Húha 3 év az jó sok.Ahhoz türelem kell.:D

Milyen gyakran kell vágatni a hajvégéből?Én is megnöveszteném olyan hosszúra sose volt még lapockánál hosszabb hajam mert mindig tönkrevágtam és levágattam.:(

De most odafigyelek rá.Milyen hajápolási termékeket használtok használtatok amitől így megnőtt?

2013. márc. 11. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Vágattatni én akkor szoktam, amikor látom, hogy ronda az alja, töredezik vagy kettőződik.

Régebben szedtem pár hónapig Biovanne szépség vitamint, 2 hónap után elég gyorsan nő tőle a haj.

Egyébként különösebb hajápolási termékeket nem használok, csak sampont és mégis mindenki csodálkozik, hogy milyen szép egészséges a hajam. (ez is mutatja, hogy mennyire felesleges a sok hülyeség)

Az első voltam...

2013. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!