Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kiszőkíteni a...

Szeretném kiszőkíteni a jelenleg feketére festett derékig érő hajam, majd ibolya vörösre befesteni! Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Barátnőmet megkérem,majd hogy segítsen,ha ráér.A hajszőkítőporokat+oxi krémeket+hajfestékeket+ecsetet+tálkát már megvettem hozzá.Azt tudom,hogy az időt fontos betartani,mert leéghet a hajam.Ezenkívül mikre figyeljek még oda?

2013. febr. 4. 17:34
 1/3 anonim válasza:

HÚÚÚÚ, nagyon merész vagy, én nem vágnék bele otthon ebbe. De ha már hajthatatlan vagy, akkor a tarkó résznél kezdd a szőkítőpor felvitelét, mert ott általában vastagabbak a hajszálak és úgy haladj előre a homlok felé. A tövétől kb 10 cm-re vidd fel a festéket először és utána húzd tovább a végek felé.

Tudod, ez még egy fodrász számára is óriási kihívás, én a helyedben nem vágnék bele. Szeretnélek lebeszélni róla...


Egy fodrász

2013. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti hajszíned milyen? Nem lenne jobb leradírozni a feketét és az eredeti hajszínre festeni az ibolyavöröset? Mert a hajradír kíméletes, nem törne le a fele hajad mint a szőkítéstől fog.
2013. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az eredeti sötétbarna.Sehol sem lehet kapni nálunk hajradírt,csak szőkítőpor és oxikrém van.
2013. febr. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!